ماکارونی سبزیجات مدیترانه ای (پروتئین بالا ، بدون گلوتن ، گیاهخواری)این ماکارونی سبزیجات مدیترانه ای خوشمزه با پستو ، یک مراسم سالم و گیاهی را آماده می کند.

پول اضافی برای شام روز بعد بدست آورید. شما از خودتان سپاسگزار خواهید بود.

طعم ماکارونی سنتی عالی است ، اما اغلب فاقد پروتئین و فیبر است.

دستور پخت ماکارونی گیاهی یا گیاهی سنتی خود را با ماکارونی با پروتئین بالا که از نخود ، عدس یا لوبیا تهیه شده است ، تازه کنید. برای این ماکارونی سبزیجات مدیترانه ای از اسپاگتی عدس زرد و برنج قهوه ای Trader Joe استفاده کردم ، آنها 14 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر در هر وعده دارند.

Banza یک پاستای حبوباتی با پروتئین بالا OG است. از نخود فرنگی و احتمالاً طعم و غذای مورد علاقه من تهیه شده است.

اما اگر شما را به خوردن سبزیجات تشویق نکنم ، چه نوع متخصص تغذیه ای هستم؟ غذاهای غیر نشاسته ای مانند فلفل دلمه ای ، پیاز ، گوجه فرنگی ، کدو سبز و بادمجان ، بافت ، فیبر و ارتعاش مدیترانه ای را به این دستور غذا اضافه می کنند.

از آنجا که من عاشق یک بشقاب بزرگ غذا هستم ، افزودن مقدار زیادی سبزیجات به من اجازه می دهد غذای زیادی بخورم بدون اینکه از نیاز کالری خود تجاوز کنم. وقتی یک بشقاب بزرگ سبزیجات می گذارم کمتر شکر یا تنقلات می خورم.

من این غذا را با سس Vegan Kale & Cashew Pesto Trader Joe درست کردم و فوراً آن را با پنیر بز نپزید. وای! یا بگیرش یا ولش کن.

PS – یکی از مشتریان من این روش ساخت گوجه فرنگی را به من آموخت ، بنابراین من آنها را جداگانه برشته کردم. خیلی خوشمزه! اما انداختن آنها با سبزیجات دیگر نیز م workثر خواهد بود.

یو!

ماکارونی سبزیجات مدیترانه ای

زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه
زمان پخت: 45 دقیقه

عناصر:

 • 1 بادمجان کوچک ، یک چهارم برش خورده
 • 1 کدو سبز ، یک چهارم
 • 1 فلفل دلمه ای قرمز ، به قطعات 1 اینچی برش دهید
 • 1 فلفل دلمه ای نارنجی ، به قطعات 1 اینچی برش دهید
 • 1 پیاز قرمز ، به قطعات 1 اینچ برش دهید
 • نمک سیر
 • گوجه فرنگی بچه 1 لیتر
 • روغن زیتون اضافی
 • 1 سر سیر
 • آویشن
 • ماکارونی با پروتئین بالا (من از عدس زرد و برنج قهوه ای استفاده کردم ، اما ماکارونی نخود یا لوبیا کار می کند)
 • پستو (من آن را از فروشگاه خریدم ، اما ما یک دستور غذا در اینجا داریم)
 • اضافی: پنیر بز یا پنیر فتا ، مخمر غذا

دستورالعمل ها.

 1. فر را تا 400 درجه فارنهایت گرم کنید یک ورقه پخت بزرگ (یا 2) را با فویل آلومینیوم بپوشانید. کنار بگذارید.
 2. در یک کاسه بزرگ ، سبزیجات را به جز بچه گوجه فرنگی ترکیب کنید. روغن زیتون * را به طور مساوی مالش دهید. روی یک ورقه پخت بمالید و سیر بپاشید. به مدت 40 دقیقه در فر سرخ کنید.
 3. گوجه فرنگی را در یک کاسه جداگانه اضافه کنید. با روغن زیتون بریزید. آویشن و سیر را اضافه کنید. به مدت 25 دقیقه سرخ کنید ، حذف کنید و 20 دقیقه با بالزامیک و سرخ کنید. پس از اتمام کار ، سیر را خرد کرده و برگ های آویشن را از ساقه جدا کنید.
 4. در همین حال ، طبق دستور ، ماکارونی را بپزید.
 5. وقتی سبزیجات و ماکارونی آماده شدند ، با پستو ترکیب کنید.
 6. اضافی: پنیر بز یا فتا بپاشید و لذت ببرید.

* با دانستن اینکه این غذا دارای چربی زیادی با پنیر بز پستو است ، ترجیح دادم هنگام پخت این سبزی از چربی استفاده نکنم. من از اسپری نچسب روی فویل آلومینیومی استفاده کردم. سبزیجات را برای رطوبت در سبزی پرتاب کردم و طبق معمول چاشنی زدم.

این غذا را برای شما یا خانواده تان می خورید؟ ما می خواهیم ببینیم! شاهکار خود را به اشتراک بگذارید و در اینستاگرام از ما نام ببرید @ nutrition.awareness:به

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

کیت ریچاردسون متخصص تغذیه در اورلاندو فلوریدا است. او در عمل خصوصی ، آگاهی از تغذیه ، شریک است ، جایی که به متخصصان تغذیه ناامید یویو کمک می کند تا با استفاده از غذا به اهداف سلامتی خود برسند. در 1 منطقه او مجری مشترک پادکست آگاهی از تغذیه است.

امتناع. برخی از پست های وبلاگ ممکن است حاوی یک یا چند پیوند وابسته باشند. همه نظرات از آن من است.دیدگاهتان را بنویسید