مزرعه خریدیم. |: آشپزخانه ابرا


پست امروز کمی خارج از موضوع و محتوای سلامتی است تا یک نشاط عالی را با شما به اشتراک بگذارم.

مزرعه خریدیم

پس از بیش از 10 سال رویای برنامه ریزی ، و تدوین یک استراتژی بسیار جدی در طول 18 ماه و صرف تمام وقت آزادم در بیماری ناخوشایند ، پسر شریک جردنم ، یک مزرعه خرید.

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم ، منظورم ERA ED است! تصویر خانه مزرعه قدیمی در جلوی هر تابلو دید دیده می شد. من به این نتیجه رسیده ام که از هر شخصی که به راه من آمده است تجلیل کنم. من آن را گفتم ، آن را در خواب دیدم ، و سپس به نوعی به لطف همه چیزهای مقدس به حقیقت پیوست.

مزرعه خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل نیویورک) می گویم که چقدر شهر را دوست دارم. من فقط یک حیاط می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها. برای حفظ حریم خصوصی بیشتر به فضای سبز (خارج از پارک های نیویورک) نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوشم از خانه خارج شوم ، بدون اینکه باغچه ام را وجین کنم.

بله ، این لحظه هایی است که من تصور می کنم.

هنگامی که من سرانجام این به روز رسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، از عشق و پشتیبانی زیادی غرق شدم ، خوب ، این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین میلیاردها س receivedال دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم ثبت کامل همه چیز در مزرعه مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای حیاط قابل خوردن است که تأثیر زیادی بر دستور العمل ها و غذاهای من خواهد داشت. با آموختن باغبانی و پرورش غذای شخصی ، آشپزی ابرا بسیار بهبود می یابد.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

مزرعه خریدیم

تعطیلات چیست؟

این خانه در Western Catskills ، Sullivan County NY واقع شده است. مکانی جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما در نزدیکی رودخانه دلاور (برای رودخانه ای تنبل که در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای جدی غذایی هستیم.

منطقه سالیوان ، که عموماً به عنوان Catskills شناخته می شود ، به دلیل گل زنده و زیبا زنده و گلدار ، خانه انتخابی ما بود. بسیاری از مردم شهر (که ما با محبت به آنها “شهروندان” می گوییم) به اینجا نقل مکان کردند – خالقان ، صنعتگران – فقط افراد شهری که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند.

این امر منجر به منطقه ای شده است که غذای جدی تهیه می کند ، از جامعه قدردانی می کند ، به کشاورزی و باغداری مشغول است.

ما می خواستیم خانه ای در جامعه ای داشته باشیم که در آن رستوران های جدید ME AT باز می شدند ، اتفاقات خلاقانه ای در حال رخ دادن بود ، جایی که ساکنان آن را به خانه خود تبدیل می کردند ، نه زمانی که در شهر نبودند ، محل خواب آنها بود.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شد ، اما واقعاً حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

مزرعه خریدیم

درباره TA OU

این خانه مزرعه ای از سال 1904 است که بیش از 100 سال ویژگی های منحصر به فرد و 100 سال جذابیت جدی دارد.

این 3 اتاق خواب ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است ، که دقیقا 1800 فوت مربع بیشتر از من در بزرگسالی است.

ما پروژه های زیادی داریم این از هر نظر یک تثبیت کننده است. استخوان ها خوب هستند ، می توان از آنها برای سقف ، سقف ، لوله کشی ، برق استفاده کرد ، اما از نظر زیبایی ، آنها به عشق ما نیاز دارند.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه با دیوار پوششی از دهه 1960 پوشانده شده است که (در بسیاری از اتاقها) بارها رنگ آمیزی شده است. اوقات سرگرم کننده سرگرم کننده.

مزرعه خریدیمما در TANOM چه کردیم؟

ما برنامه های زیادی داریم ، این بسیار طاقت فرسا ، هیجان انگیز است. ما چندان مطمئن نیستیم که از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با پاره کردن فرش قدیمی به عنوان مثال کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش چوبی منحصر به فرد را پیدا کنیم. با کمی دقت ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

برخی از اتاق ها دارای کاشی های مشمع کف اتاق هستند که به دلیل وجود آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی از آنها استفاده کنیم ، بنابراین متخصصی را برای آن ارائه می دهیم.

و چند طبقه با کفپوش وینیل خاکستری جدید ، که از آنها متنفرم ، اما ممکن است لازم باشد مدتی با ما زندگی کنند.

هدف اولیه ما این است که تعمیر را درست انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما به مقداری زمان برای زندگی در فضا نیاز داریم ، ما متخصصان را برای نظرات بیشتر و نکات راهنمایی می کنیم ، سپس با یک اتاق برخورد می کنیم.

مزرعه خریدیم

شریک من ، جوردن سون ، طراح داخلی است که از من یک زن بسیار موفق می سازد. او چوب جادویی خود را بر روی همه عجایب حرکت می دهد و به مرور زمان این مکان به چیزی فوق العاده تبدیل می شود. خواهرزاده ام قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاق تایتانیک است (تصویر بالا و هیچ کجا در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من از شما تعریف می کنم).

با کنار گذاشتن بازسازی ، من مشتاقانه منتظر رسیدن به مرحله ای هستم که بتوانیم آثار عتیقه و آثار خلاقانه را بدست آوریم تا این مکان واقعاً متعلق به ما باشد.

کم کم قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم ، و کرم اردن 100٪ در هواپیما است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

مزرعه خریدیم

در مورد آشپزخانه چه خبر؟

این س questionالی بسیار رایج در اینستاگرام بود. من هنوز عکس های آشپزخانه را به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آنها را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه بزرگ است ، به تازگی با تمام کابینت های دستی بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما این است که کابینت ها را رنگ آمیزی کنیم و به راحتی میزها را تازه کنیم. هنوز هیچ بودجه ای برای آشپزخانه در نظر گرفته نشده است ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که برای من زیبا به نظر می رسد ، صادقانه فکر می کنم که یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

بزرگترین شرم در آشپزخانه این است که ماشین ظرفشویی وجود ندارد. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه من در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی خریدم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال در زمینه غذا کار کرده ام ، برای بیش از 100 نفر مهمانی برگزار کرده ام ، هزاران دستور غذا را آزمایش کرده ام ، شام ها ، تعطیلات را برگزار کرده ام ، همه از آشپزخانه نیویورک من بدون ماشین ظرفشویی.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. در واقع. من ده ها ساعت در ماه درآمد داشتم ، واقعاً شگفت انگیز است که چقدر زمان صرف شستن ظرف ها کردم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، این یک راه حل آسان نیست: ما اکنون منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را انجام دهیم. آه.

مزرعه خریدیمبیایید در مورد جهان مهم – باغ صحبت کنیم.

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که ما با اردن روبرو بودیم توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من 20 تا 30 هکتار وسعت می خواستم تا حیواناتی برای بازی با همه وسایل داشته باشم.

این پسر شهرستانی من را کاملاً وحشت زده کرد ، وقتی به خانه های هکتار زیادی نگاه کردیم ، او همیشه همین را می گفت ، این کشور یک ننگ است. برای زیباسازی آن 100000 دلار هزینه خواهد شد.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه بیش از یک هکتار زمین (خفه کننده) دارد ، اما زمینی است که دوست داشته شده ، از آن مراقبت کرده اید ، زیبا و کاربردی است.

ما حتی همه چیزهایی که در حیاط داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم

درخت سیب ، گلابی ، بوته زغال اخته ، بوته تمشک ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغات سبزیجات علفی ، باغات گوجه فرنگی و باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کود.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی – حدود 100 گونه دیگر از گیاهان و گلها که من هنوز آنها را کشف نکرده ام.

مزرعه خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من کاملاً با باغبانی تازه کار هستم ، بنابراین به خودم یک فضیلت بزرگ یادگیری می دهم ، اما برنامه های من جدی هستند. من فقط در این حیاط نشسته ام و در مورد دستور العمل های طعم و مزه ای که ساخته ام خواب می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم سرانجام نحوه تهیه دم کرده های گیاهی بیشتری را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ :

آبرا آب سبز در میدان یونیون می نوشد

آیا LOOD OOD NEW C را ترک می کنم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، خانه من از هر نظر ، مثل همیشه … سخت است. شهری که هرگز نمی خوابد ، شب مرا از خواب بیدار می کند ، از آن بسیار متنفرم ، زندگی سخت است ، استرس زیادی ایجاد می کند ، بسیار گران است و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که از آن متنفرم. این یکی در نیویورک زندگی می کند.

من خودم در نیویورک شدم ، باورنکردنی ترین افراد را ملاقات کردم ، تجربه های زندگی را داشتم که اگر بخواهم صادقانه بگویم ، حتی باور نمی کنید.

واقعاً چنین مکانی روی زمین وجود ندارد. انرژی ، موتور ، شلوغی و شلوغی جادویی هستند. اما من خسته شده ام ، من واقعاً به آن نیاز دارم تا زندگی من راحت تر شود.

تنها چیزی که من می گویم این است که من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم ، ما قصد داریم زمان را تقسیم کنیم. استراحت در شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا هر دو صندلی را داشته باشیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته ، هنگام بسته بندی آخرین خانه مان از آپارتمان ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط سرگردان بودم. از طریق Central Park ، Upper West Side ، برخی از کارهای مورد علاقه من. من با این تغییر آشتی کردم ، از این فکر که به نوعی راحت تر خواهد بود ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من بی صبرانه منتظر دیدن NYC با چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

تا اینجا ما خانه ای برای بازسازی داریم و من باغی برای کاشت دارم.

اگر به اینجا رسیدید ، ممنون که خواندید. من پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین با ما همراه باشید. اگر فکر می کنید باید به روزرسانی هایی را به وبلاگ اضافه کنم ، زیرا ما نیز در حال پیشرفت هستیم ، نظر خود را در زیر برای من ارسال کنید. من نمی خواهم این سایت را با بازسازی خانه غرق کنم ، اما این بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100 درصد بر سایر مطالبی که من به اشتراک می گذارم تأثیر خواهد گذاشت.

آیا می توانم در زمینه غذا به شما کمک کنم؟

آدرس ایمیل خود را در قسمت زیر وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه برای شما مناسب استدیدگاهتان را بنویسید