من از لایه ها نمی ترسم. آیا یائسه هستید؟


این ماه اول است و پس از چند ساعت خواب بعد از خواب بد از خواب بیدار می شوم و با عرق بیدار می شوم.

من به تکلیف مدرسه ای فکر می کردم که باید امروز (یا فردا به صلاحدید) تکمیل شود که من آن را انجام ندادم. که من حتی شروع نکردم. این برای من درس است. مدرسین توسط سردبیر سابق تدریس می شود جغرافیای ملی: ف عکاس خبری عزیز: واضح است که این شخصی است که من باید از او چیزهای زیادی یاد بگیرم ، که تا به حال فوق العاده بوده است. به همین دلیل است که من حتی نمی توانم شرم خود را جمع آوری کنم. علاوه بر این ، من هیچ کمک مالی در این سه ماه دریافت نکرده ام ، فکر می کنم به حد مجاز خود رسیده ام ، به این معنی که دیگر نمی توانم به مدرسه ادامه دهم ، احتمالاً نه برای مدت طولانی ، همچنین باعث ناراحتی من می شود.

من کارم را با ایستادن تمام کردم و برای چند دقیقه بی اختیار گریه کردم. من اصلا حالم خوب نبود. نه از نظر جسمی ، نه از نظر روحی و احساسی. من از او برای چنین مواقعی بسیار سپاسگزارم. او پیشنهاد کرد: “یائسگی ، ها؟ چون این شبیه شما نیست.” و بله ، بله. من همیشه فراموش می کنم که در آن هستم. مه مغزی ، کاهش تمرکز ، درد در سراسر بدن. احساس ناامیدی و غیره دنبالش گشتم. علائم یائسگی:به در شوخی چیست؟ آنها هنوز واقعاً از آن خجالت نمی کشند. در اینجا ، آنچه NIH می گوید را بررسی کنید. بیشتر آنها نمی دانند. جنون.

بنابراین ، من این را به جای روزنامه ای که باید فردا روی آن کار کنم ، می نویسم. احساس نیاز کرد.

می پرسید اوضاع چگونه پیش می رود؟ (ممکن است بپرسید. من ممکن است در مورد آن اشتباه کنم.) همه چیز … در جریان است. من … آگاهی دارم. من هر روز غذا نمی خورم ، اما شرط می بندم که احتمالاً در منطقه مورد نظرم غذا می خورم. من هنوز پیاده روی یا یوگا را شروع نکرده ام. با این حال ، من نوشابه معمولی را کنار گذاشتم. روی آب میوه ها / نوشیدنی ها روی آب گازدار. برای آب ساده قدیمی ، که من آن را دوست دارم ، اما من همچنین سودا را دوست دارم ، بنابراین آسان نیست. من سعی می کنم تصمیم بگیرم ، آیا این فومی است که من خیلی دوست دارم یا شکر؟ احتمالاً هر دو. به هر حال ، حداقل من ابتدا توضیح ندادم.

فکر می کنم هفته ای یکی دوبار به مقیاس می رسم. امروز چند کیلو وزن کم کردم و پنجشنبه برمی گردم. حتی یک تلاش بزرگ به نتایج خاصی نمی رسد.

من نمی دانم ، مرد. من فقط می خواهم دائماً احساس بدی را کنار بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید