هر پیاده روی پناهندگان باید به اندازه آمالین امیدوار باشد


یک هفته ای می شود که AMBULANCE در دفتر مرکزی ما به امل کوچک اعمال می شود.

در حالی که روی آن 8000 مایلبه دنبال مادرش و آینده ای بهتر ، آمال فوراً در رم ، بولونیا و میلان پیدا شد. هنگام سفر در شمال ایتالیا ، او را تا چند توقف همراهی کردیم.
ما مفتخریم که از پیاده روی فوق العاده او حمایت می کنیم سهم مهمی در بازگویی داستان پناهندگان داردبه #آمل کوچک بیش از 80 میلیون از آنها را در بر می گیرد ، 26 میلیون نفر زیر 18 سال سن دارند که نمی توان ایمنی و حق حیات آنها را فراموش کرد ، نادیده گرفت یا نفی کرد.

“ما را فراموش نکنید“این پیامی است که او با خود می آورد ، پیامی که ما پیام خود را می دهیم هر زمان که ما با افراد آسیب پذیر ، پناهندگان رفتار می کنیم.

ما هرگز او را در رم فراموش نخواهیم کرد ، جایی که کودکان هدایایی را برای نشان دادن همبستگی ، تمایل خود برای عبور از مرزها یا تبدیل جهان به مکان بهتر هدیه می دادند.

ما هرگز او را در بولونیا فراموش نخواهیم کرد ، جایی که ما زانوی وی را بعد از مصدومیت هنگام بازی در فوتبال در ورزشگاه شهری پانسمان کردیم.

ما هرگز او را در #اورژانس فراموش نخواهیم کرد ، جایی که بچه ها او را دعوت کردند تا با آنها بازی کند ، تا با هم بدانند که حقوق بشر یک کالای جهانی است ، پازل حقوق بشر را با هم تدوین کنند.

قدم های هر پناهنده ای باید امیدی مانند آمال باشد، که توسط افرادی در سراسر جهان تشویق می شود که ترس ، تفرقه ، نژادپرستی را رد می کنند ، اما در عوض این کشور متعهد به تامین امنیت و احترام برای همه افرادی است که از جنگ ، خشونت و آزار و اذیت فرار کرده اند.

walkwithamalgoodchancetheatre #WalkWithAmal #theWalkدیدگاهتان را بنویسید