پرسش و پاسخ با کارشناس. مشکلات دوره Eri با PMS و PCOS توسط دکتر هدر رودز


در اینجا پست های قسمت 341 زنان دارای تغذیه مناسب آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه یک قسمت جدید را مرور کنید برای مشترک شدن در Apple Podcasts یا Stitcher مشترک شوید.

بازخورد پادکست (HORRAY!) برای خروج ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، Noel و دکتر Heather Rhodes مشکلات آن دوره ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهد.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

حدود 10 درصد از پولی که از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به خیریه شریک ما ، Thistle Farms می رود ، جایی که زنانی که از بدرفتاری ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا جان سالم به در برده اند از طریق مسکن ، درمان ، تحصیل و فرصت های شغلی کمک می گیرند. با پرداخت هزینه هر بار دانلود ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:54] پرسش و پاسخ با کارشناس. مشکلات دوره Eri با PMS و PCOS توسط دکتر هدر رودز

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed:

Blublox.com/wellfed:

اوو کی؟

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس ، خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله غده تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با نور قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م effectiveثرترین روش های سلامتی است که می توانید با دستگاه خانگی خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرد ، و کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

Joovv یک نام تجاری برجسته در مورد درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox:

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. اخیراً ، من بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شدم ، چراغ کامپیوتر و نور آبی را پس از ورود به مادربرد کاملاً فیلتر کردم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم ، احساس خستگی چشم ، میگرن ، به طور غیرقابل درک تنش و خستگی کردم ، به ویژه در شب. من اکنون هربار که به صفحه نمایش نگاه می کنم ، عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox و لنزهای شب BLUblox را می پوشم ، از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox به این دلیل ایجاد شد که آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی معتبر مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed:، و: از کد WELLFED با 15 درصد تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید