چرا ما زایمان در خانه را انتخاب می کنیم – سلامتی در زمینه تغذیه کامل؟


همانطور که در داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم او را در خانه به دنیا بیاوریم. این تصمیم پس از تحقیقات فراوان گرفته شد ، بنابراین می خواستم چند دلیل را بیان کنم که چرا زایمان خانگی تصمیم درستی برای خانواده ما بود (بسیار مهم. زیرا من فکر نمی کنم که زایمان خانگی تصمیم درستی برای همه است).

دلایل اصلی اینکه چرا زایمان برای ما مناسب است موارد زیر است:

  1. کووید (اگرچه اکنون فکر نمی کنم در غیر این صورت زایمان کنم)
  2. مداخلات بیمارستان / سیاست
  3. ریسک کم
  4. کیفیت مراقبت با تیم مامایی
  5. به راحتی در خانه خودمان بمانیم
  6. خدمات پس از زایمان

کووید:

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. در حالی که به این فکر می کردم که اگر کووید هنوز بد باشد ، به زایمان خانگی فکر می کنم ، مراقبت های قبل از زایمان خود را در کمبریج اوبر از سر گرفتم ، زیرا فکر می کردم وقتی زایمان می کنم همه چیز به حالت عادی باز می گردد. نوامبر (متأسفانه اینطور نبود). به طور کلی ، من تجربه زیادی در Mount Auburn با Maddie در مراقبت ها / زایمان قبل از زایمان داشتم ، به علاوه این واقعیت که آنها بیمه ما را گرفتند بسیار مفید بود.

مداخلات بیمارستان / سیاست

با این حال ، از ابتدا همه چیز متفاوت به نظر می رسید. ملاقات ها هر 4 تا 8 هفته تمدید می شد ، به جای برنامه معمول ، ملاقات ها کوتاه تر به نظر می رسید و اقدامات احتیاطی بیشتری باید انجام شود تا به بیمارستان بروم و من نگران این بودم که زایمان در این شرایط چگونه خواهد بود. به به نظر می رسید که سیاست بیمارستان در مورد اجازه داشتن یک یا دو دستیار دائماً در حال تغییر است (و برای من بسیار امکان پذیر بود که اریک و جهیزیه من آنجا باشند) ، به محض ورود به آزمایش کووید ، برای کار با اگر به هر دلیلی آزمایش شما مثبت بود ، توصیه می کنند که به جز تغذیه ، حداقل 6 پا از نوزاد خود فاصله داشته باشید.

هنگامی که در حدود 20 هفته سکته کردم و سونوگرافی من نشان داد که همه چیز خوب پیش می رود ، به این فکر کردم که این بار می خواهم چه تجربه ای برای تولدم داشته باشم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا معلوم نیست که در ماه نوامبر چگونه خواهد بود) واقعاً مرا آزار می دهد: من شروع به تعجب کردم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای به دنیا آوردن امری است. تصمیم گرفتم در مورد زایمان خانگی و تماس / مصاحبه با تیم های مختلف تولد ، تحقیقاتی را آغاز کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد. روزی من و اریک توانستیم با برخی از ماماها صحبت کنیم و همه سوالات وحشتناک را از آنها بپرسیم (“چه اتفاقی می افتد”) (بسیار ممکن است). ما احساس کردیم که اگر تصمیم بگیریم در خانه زایمان کنیم ، در این تصمیم راحت خواهیم بود.

در واقع ، قبل از قرار 28 هفته ای قبل از زایمان ، انتقال از ما بالاخره کامل شد. من از برخوردهای معمول بیش از پیش ناامید می شدم ، زیرا نمی توانستم اریک را مجبور به انجام کاری کنم (به جز یک سونوگرافی) و برخی از فشارهایی که در حین مداخلات پیش از تولد / نوزاد به من وارد می شد. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، بدون تردید می دانستیم که من می خواهم فرزندم را در خانه با تیم مامایی داشته باشم.

ریسک کم

من در آن ملاقات با OB خود صحبت کردم ، او گفت که من یک کاندید عالی برای زایمان خانگی بودم زیرا در معرض خطر کم بودم ، قبلاً بدون عارضه زایمان کرده بودم ، برای اولین بار دارو انتخاب نکرده بودم. من از برکت او خوشحال شدم و ما تصمیم گرفتیم در مورد 36 هفته پیش در بیمارستان “به هر حال” قرار ملاقات بگذاریم ، اگر کودک پل و غیره باشد. ): همچنین ، اگر مجبور شدم در هنگام زایمان به بیمارستان منتقل شوم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

وقتی به مراقبت های زایمان در خانه روی آوردم ، تفاوت ها آشکار بود. اریک توانست قرارهایی (حداقل در ابتدا) بگذارد ، که باعث شد او دوباره احساس کند که بخشی از تیم است. ملاقات ها حداقل یک ساعت به طول انجامید و بسیار جامع تر بودند ، از جمله سلامت روان ، برنامه ریزی پس از زایمان ، سلامتی و تغذیه و موارد دیگر. من با مامای اصلیم و همچنین با سایر ماماهای تیمی که در آنجا حضور داشتند ، رابطه فوق العاده ای داشتم. زایمان / دوره پس از زایمان.

Hing nund در راحتی خانه ما

تیم پرستاری داخلی که من با آنها رفتم ، مامای آغوش ، ماماهای پرستاری دارای مجوز هستند ، بنابراین آنها پرستاری و همچنین زنان و زایمان دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، ما در مورد همه سوالاتم از طریق “بدترین سناریو” انتقال به بیمارستان صحبت کردیم. تا آمری رسید ، من کاملاً مطمئن بودم و برای هماهنگی هایمان آماده بودم. ما می دانستیم اگر انتقال فوری وجود داشته باشد ، اگر نیاز به انتقال “فوری” وجود داشته باشد (اگر بیمارستان محلی من تنها 5 دقیقه فاصله دارد) و اگر امری مجبور به ترک باشد ، کجا باید بروند. من واقعاً دوست داشتم که چگونه تیم مامایی من ذهنیت “زایمان یا سینه در خانه” نداشتند. ما تا زمانی که همه چیز ایمن بود ، به زایمان خود ادامه می دادیم ، آنها در تمام طول “زرد” به نظر می رسیدند. پرچم ها بدون انتظار پرچم قرمز

ما همچنین زمان زیادی داشتیم تا مطمئن شویم خانه ما کاملاً برای زایمان در خانه آماده است. مامای من لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داشتیم به من داد ، و ما قبلاً عادت کردیم که حمام را تنظیم کنیم تا مطمئن شویم که همه اتصالات مناسب را داریم (متأسفانه ، من هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا خیلی سریع آمد).

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشته بودم ، اما یکی از قسمتهای مورد علاقه من در تولد در خانه مراقبت بعد از زایمان بود. در شب تولد او ، ماماها تقریباً پنج ساعت اقامت داشتند ، همه چیز را پاک می کردند ، مطمئن می شدیم که ما زمان و فضا داریم تا خود را در مورد امری بررسی کنیم ، و سپس 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 ویزیت. هفته ها در آسایش خانه خودمان من به تازگی آخرین ملاقات خود را به پایان رساندم و از پایان آن بسیار ناراحت هستم. اما ما یک رابطه عالی داریم ، و اگر اتفاقی در آینده بیفتد ، من مطمئن هستم که به تیم خواهم رسید.

لطفاً س additionalالات بیشتری در مورد زایمان در خانه بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید