چگونه نیروگاه های برق آنلاین مدت زمان استفاده از مشتری را بیش از 60 درصد کاهش می دهند


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان من و مشتریان من را ساده کرده است.” کل فرایند پذیرش من از طریق خوراک و رتبه بندی آنلاین در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک روی دکمه. واقعا خیلی راحت تر نمی شود. “

Ess esika Pekush تصویر:

Ess esika Pekush

 • دارای گواهینامه متخصص آشپزی و مشاور تغذیه کامل
 • به زنان حرفه ای که از مشکلات روده ای از جمله بیماری الی ایلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسراتیو رنج می برند ، آموزش می دهد تا سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را بازگردانند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان من و مشتریان من را ساده کرده است.” کل فرایند پذیرش من از طریق خوراک و رتبه بندی آنلاین در عرض چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک روی دکمه. واقعا خیلی راحت تر نمی شود. “

چالش. برای کاهش وظایف اداری ، فرآیند پذیرش مشتری را خودکار کنید

هنگامی که Essika Pekush متخصص تغذیه ، تجارت آنلاین تغذیه خود را آغاز کرد ، مصمم بود که یک فرآیند ادغام و پذیرش ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن آن آسان تر از انجام دادن است. با پایان یافتن برنامه غذایی او ، متوجه شد که فرآیندی که در برنامه خود استفاده کرده بود به سادگی آن را قطع نمی کند.

قبل از شروع به استفاده از ابزارهای کاغذ سازی ، او زمان زیادی برای خود و مشتریانش پیدا کرد.

“رفت و برگشت بین چاپ ، اسکن و” پر کردن “بسیار دشوارتر از حد ضروری بود ، بعلاوه زمان انتظار برای بازگشت تخمها طولانی تر از زمان لازم بود.”

اما دیجیتالی کردن آسان نبود.

“اغلب ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از بین می رود. من فقط این را به عنوان یک مشکل بالقوه ، نه فقط برای من ، بلکه به عنوان منطقه ای از سردرگمی و ناامیدی برای مشتریان دیدم. “

او می خواست کل فرایند را تا حد ممکن برای خود و مشتریانش ساده و آسان کند و مشکلات اداری را به حداقل برساند.

“من دائماً چرخ هایم را می چرخاندم ، فرایندهای زیادی در حال انجام بود. این کار مرا از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف مسائل اداری می کردم. “

LO OL OM. مرکز تغذیه جامع یک پنجره واحد برای کل فرآیند مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او می خواست در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. اسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از بستر مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً یک ابزار کاربرپسند می خواستم که برای من و مشتری واضح و قابل فهم باشد ، زیرا از هرگونه سوال یا فرضیات اجتناب می کند.”

HUB توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HO UB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه کامل است. بسیاری از ابزارها ، رتبه بندی ها و ابزارهای اساسی وجود دارد که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلتفرم باورنکردنی شامل ویژگی ها و رتبه بندی های زیر است:

 • پذیرش مشتری
 • تاریخچه پزشکی
 • توافق نامه اعلام شده:
 • مجله تغذیه و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن ، ذهن و روح
 • ارزیابی نارسایی های تغذیه ای
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • دستور تهیه ساز
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده گواهینامه

همه گوشی ها و پرسشنامه ها قابل حمل هستند و از دستگاه های مختلف از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی ، رومیزی قابل دسترسی هستند.

“کل پلتفرم ساده ، کاربر پسند ، مقرون به صرفه است و پشتیبانی مشتری عالی است.”

نتیجه. طول هواپیمای مشتری بیش از 60 درصد کاهش یافته است


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، کاهش وظایف اداری و افزایش بهره وری ، زمان مقاله نویسی را تا 60 درصد کاهش داد.

او از وقت خود صرفاً برای بازاریابی ، ایجاد محتوا ، وبینارها و سایر فعالیتهای درآمدزا استفاده کرد که کسب و کار به مرور زمان به رشد آنها نیاز دارد.

من توانستم از نوع “type” استفاده کنم. ” block ”،” srcClientIds ”:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “SrcRootClientId”.

هنگام استفاده از یک گره تغذیه جامع ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً جامع است که در آن تمام ابزارهایی که برای تمرین خود نیاز دارید در یک مکان قرار دارد. احساس می کنید حرفه ای تر هستید و انگار در پشت صحنه اقدامات خود را با هم انجام می دهید. من نمی توانم شادتر باشم. “

آیا آمادگی به دست آوردن مزیت حرفه ای و ساده سازی تجارت تغذیه خود را دارید؟

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید! برای 15 روز آزمایشی بدون ریسک و رژیم غذایی خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات:

مستقیماً به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

نظرات:دیدگاهتان را بنویسید