کاهش وزن موضعی با دستگاه انعقادی غیر تهاجمی و ایمن اولتراسونیک


سونوگرافی انعقاد چیست؟


سونوگرافی انعقاد یک روش بسیار م ofثر برای کاهش وزن است و توانایی کاهش سلولیت و کاهش چربی بدن را دارد. این روش با لیپوساکشن تفاوت زیادی دارد زیرا یک روش غیر تهاجمی است. استفاده از این دستگاه نیازی به حضور پزشک یا پرستار ندارد و شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید و با خرید دستگاه سونوگرافی به دیگران خدمات ارائه دهید. این درمان کاملاً بی خطر است ، بنابراین شما نباید نگران هیچ چیزی باشید. با استفاده از این روش ، از فناوری سونوگرافی برای از بین بردن چربی موضعی که با وجود رژیم و ورزش از بین نرفته است ، استفاده می شود. از این روش می توان برای برداشتن چربی از تمام نقاط بدن استفاده کرد ، اما عمدتا برای از بین بردن چربی های شکم ، ران ، ران ، بازو ، سینه و باسن استفاده می شود. پزشکان ادعا می کنند که انعقاد سونوگرافی می تواند به از بین بردن سلولیت و کاهش موفقیت آمیز وزن کمک کند.

مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟


مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟

سونوگرافی انعقاد سلولیت را تجزیه می کند ، سلول های چربی را تمیز می کند و سپس بدن به آنها به عنوان مواد زائد نگاه می کند و آنها را دفع می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انعقاد سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سرنگ ، چاقو ، بیهوشی یا هر چیز دیگری که باعث درد یا ناراحتی می شود استفاده نمی کند. فناوری شمع اولتراسوند از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز را ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیریدها به چربی و گلیسرول تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک از شما در مورد سابقه مشکلات احتمالی سلامت کبد س askال می کند ، زیرا در این فرایند دخیل است ، مسئول درمان اسیدهای چرب ، گلیسیرین است و باید این زباله را ظرف 2 تا 3 روز دفع کند.

بیمار در طول این درمان چه احساسی خواهد داشت؟


این درمان با اندازه گیری محیط ناحیه مورد نظر (به عنوان مثال ، دور تنه) آغاز می شود. سپس یک ژل مخصوص به منطقه آسیب دیده اعمال می شود و روند بهبود شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً روی ناحیه مورد نظر قرار داده و آن را حرکت می دهد. گرمای دستگاه سونوگرافی باعث می شود تراکم الیاف کلاژن به سرعت سخت شود. این روش با اندازه گیری نهایی موضوع تحت درمان به پایان می رسد. هر جلسه درمان معمولاً حدود 15-20 دقیقه طول می کشد ، اما اندازه و ضخامت لایه چربی در ناحیه تحت درمان برای تعیین این زمان لازم است. برخی از افراد بلافاصله پس از اولین جلسه نتایج را مشاهده می کنند ، اما معمولاً بهبود را می توان 3-6 روز پس از درمان احساس کرد. پزشکان توصیه می کنند برای دستیابی به نتایج عالی ، روند درمان باید در 6 تا 10 جلسه انجام شود ، فاصله هر جلسه باید 3 روز باشد.

آیا انعقاد سونوگرافی یک روش ایمن است؟


انعقاد التراسونیک بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند ، بیمار کاملاً آرام است. برخی از بیماران ادعا می کنند وقتی چربی زیر پوست ضعیف می شود احساس گرما و ناراحتی می کنند که این یک عارضه موقتی است. این به دلیل آزاد شدن انرژی گرمایی و آزاد شدن سموم از بدن است. اگرچه کاهش وزن سونوگرافی یک روش بسیار م effectiveثر است ، اما زنان باید از رژیم غذایی سالم غنی از فیبر پیروی کنند. جوهر که در آن نوشیدن متابولیسم چربی را در کبد تقویت می کند و موفقیت روش را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و رژیم غذایی اطمینان می دهد که بیمار دیگر نیازی به استفاده از این روش ندارد. اگرچه عوارض جانبی ناشی از این روش بسیار نادر است ، تورم و قرمزی روی مورد درمان بسیار شایع است و معمولاً طی چند روز یا چند هفته از بین می رود. برخی از بیماران ادعا می کنند که میزان ادرار آنها بعد از درمان افزایش می یابد زیرا بدن سموم و مواد زائد را آزاد می کند. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان دچار خشکی پوست شوند که ممکن است چند روز طول بکشد. استفاده از لوسیون آلوئه ورا به شما کمک می کند. به طور کلی ، اکثر افراد پس از اتمام درمان می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. اگر بیمار علائم متعددی دارد ، باید با پزشک خود مشورت کند.

حتما بخونید. بهترین تمرینات برای کاهش سریع وزن ، چربی بیشتری می سوزاند: کالری

بیمار چقدر به درمان نیاز دارد؟


عکس افرادی که از سونوگرافی برای کاهش وزن استفاده می کنند ، کاهش چربی را یک هفته پس از درمان نشان می دهد. معمولاً برای رسیدن به وزن دلخواه و ایجاد تغییرات محسوس در ساختار بدن ، هفته ای 10 تا 20 جلسه طول می کشد. پزشک قبل از اولین جلسه درمان بیمار را از نظر جسمی معاینه کرده و مشاوره می دهد. در بسیاری از موارد ، افرادی که نسبتاً فعال هستند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای مناسبی برای درمان سونوگرافی کویتوس هستند. این دستگاه نمی تواند چاقی را درمان کند ، اما تأثیر مفیدی در از بین بردن چربی های ناخواسته در برخی از نقاط بدن دارد. اگر شما کاندید مناسبی برای درمان هستید ، پزشک در مورد اهداف مورد انتظار شما – ظاهر نهایی بدن شما – صحبت می کند و سپس یک برنامه درمانی خاص برای برآورده ساختن انتظارات شما تهیه می کند.

سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟


سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟

سونوگرافی انعقاد شبیه نقاط لیپوساکشن است که در آن نازک می شوند. این دستگاه معمولاً برای از بین بردن چربی و شکم بدون چربی ، صورت ، گردن ، کمر ، گونه ها ، ران ها ، باسن و دست ها استفاده می شود. برای برخی از مردان دارای اضافه وزن ، این دستگاه برای کاهش بافت سینه اضافی استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


قبل از درمان انعقاد سونوگرافی ، بیمار باید از نظر بدنی فعال باشد و به رژیم غذایی سالم بازگردد. یک هفته قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشکان از بیمار می خواهند که روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از مصرف الکل خودداری کرده و پوست را لایه برداری کند. نوشیدن آب کافی به بدن کمک می کند چربی ها و تری گلیسیریدهایی را که پس از درمان آزاد می شوند متابولیزه کند. مصرف الکل توانایی متابولیسم این مواد را در کبد محدود می کند. پوشیدن پوست قبل از درمان باعث می شود که پوست نسبت به امواج اولتراسوند مورد استفاده در طول درمان بسیار حساس باشد. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد آب کافی بنوشد ، به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی و سموم آزاد شده در طول درمان را متابولیزه کند.

درمان انعقاد سونوگرافی چه عوارضی دارد؟


عوارض جانبی شناخته شده کویتوس اولتراسوند در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً برای بیشتر افراد بدون درد انجام می شود و بیمار نیازی به استراحت ندارد. بیمار ممکن است حساسیت های پوستی ، کبودی های سبک ، احتباس مایعات یا جوش در ناحیه تحت درمان را تجربه کند.

آیا کاهش وزن بدون سونوگرافی انعقاد امکان پذیر است؟


سونوگرافی انعقادی راهی برای کاهش وزن نیست. این روش برای مجسمه سازی بدن و سلولیت از بین بردن توده چربی موضعی استفاده می شود. نتایج درمان انعقاد سونوگرافی ، مانند پیروی از رژیم کم چرب با مصرف کربوهیدرات عالی و ورزش منظم ، عالی خواهد بود و به کاهش وزن شما کمک می کند.

سونوگرافی چقدر انعقاد را درمان می کند؟


مراقبت های پزشکی معمولاً با توجه به نیازهای بیمار تنظیم می شود ، اما به طور کلی مشاوره ، اندازه گیری و انجام این روش حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه طول می کشد.

زنان باردار چند ماه پس از زایمان واجد شرایط درمان سونوگرافی کویتوس هستند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از سزارین منتظر بمانند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم گیری در مورد این روش از پزشک خود اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: کاهش وزن از طریق لیپوساکشن

آیا بیمار باید بعد از درمان استراحت کند؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از مهمترین موارد در مورد این درمان این است که بیمار نیازی به استراحت ندارد ، او می تواند به سرعت به فعالیتهای عادی خود بازگردد. پزشک به بیمار توصیه می کند که حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشد ، این کار به از بین بردن چربی کمک می کند.

آیا بیمار می تواند در دوران قاعدگی با انجام سونوگرافی کوئیتوس وزن خود را کاهش دهد؟


سونوگرافی جریان خون را افزایش می دهد ، در نتیجه بیمار از درد و اضطراب رنج می برد ، بنابراین بهتر است آن را به پایان قاعدگی موکول کنید.

چه مدت بعد از اینکه بیمار می تواند نتایج کویتوس را ببیند؟


اکثر بیماران پس از اولین جلسه درمان ، کاهش قابل توجهی در چربی خود تجربه خواهند کرد. برای برخی افراد ، این رقم 5 اینچ و برای دیگران 2 اینچ است. روند حذف چربی معمولاً تا یک هفته پس از هر جلسه درمان به طول می انجامد. بنابراین ممکن است بیمار یک تا دو روز پس از درمان اولیه متوجه کاهش چربی شود.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


بعد از هر جلسه ، بیمار باید مقدار زیادی آب بنوشد ، از مصرف الکل اجتناب کند ، سعی کند ضربان قلب را با انجام برخی ورزش ها افزایش دهد ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کند ، از مصرف زیاد کربوهیدرات خودداری کند.

مطالعه کاهش وزن سونوگرافی چه چیزی را نشان می دهد؟


یک مطالعه اخیر پس از درمان انعقاد سونوگرافی کاهش ضخامت چربی را در محل درمان نشان داد. وزن واقعی این بیماران پس از درمان تغییر نکرد ، فقط میزان چربی آنها کاهش یافت ، هیچ تغییری در سطح کلسترول تری گلیسیرید در آنزیم های کبدی ایجاد نشد.

سونوگرافی انعقاد در برابر لیپوساکشن


سونوگرافی انعقاد مزایای زیادی نسبت به لیپوساکشن دارد. در اطراف او ، برخلاف لیپوساکشن ، کوئیتوس از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده نمی کند. این یک روش غیر تهاجمی غیر جراحی برای لیپوساکشن است و از روشهای غیر تهاجمی استفاده می کند. برخلاف لیپوساکشن ، بیمار پس از درمان سریع بهبود می یابد و می تواند بلافاصله کارهای روزانه را انجام دهد. در ابتدا ، دوره بهبودی لیپوساکشن 6 تا 8 هفته است. خطر عفونت با بافت اسکار با این روش کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن تنها مزیت لیپوساکشن نسبت به انعقاد سونوگرافی است. لباس کار به طور مستقیم بر وزن بیمار تأثیر می گذارد و به او اجازه می دهد وزن خود را کاهش دهد. اما اگر بیمار بعد از درمان به طور منظم ورزش نکند و رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد ، دوباره وزن اضافه می کند.

نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟


نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟

در این روش ، مانند سایر روشها و محصولات درمانی ، نظرات متعددی وجود دارد. افرادی که در مورد این روش مثبت هستند از نتایج به دست آمده رضایت کامل دارند و مدعی هستند که میزان چربی در نواحی تحت درمان کاهش یافته است. بسیاری از بیماران پس از درمان سفت شدن پوست را تجربه خواهند کرد. تنها چیزی که باقی می ماند این است که بیمار حداقل در 6 جلسه درمان شود تا به این نتایج برسد. واکنش منفی همچنین نشان می دهد که نتایج درمان قابل مشاهده نیست.

هزینه کاهش وزن با Quitus


هزینه کاهش وزن موضعی با دستگاه کویتوس بستگی به مدل دستگاه ، ناحیه تحت درمان و میزان تجمع چربی دارد. هرچه دستگاه مدرن تری استفاده شود ، منطقه مورد نظر وسیع تر باشد ، تجمع چربی بیشتر است ، هزینه این درمان بیشتر است. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

حتما بخونید. کاهش وزن موضعی با rf

دیدگاهتان را بنویسید