۱۰۰


پلنگ سیاه 2
اعتبار تصویر: Articleify.com

Black Panther 2 باید قبل از پایان سال اکران شود و از هرگونه تاخیر اضافی جلوگیری شود. فیلمبرداری مجدد برای دنباله MCU که مدتها در انتظارش بود در ژانویه ۲۰۲۲ آغاز شد. اگرچه کووید-۱۹ یک هفته تاخیر اضافی ایجاد کرد، اما تا مارس ۲۰۲۲ تکمیل شد. از نوامبر ۲۰۲۱ تا ژانویه ۲۰۲۲ فاصله وجود داشت. تا زمانی که لتیشیا رایت توانست از او بهبود یابد. آسیب در آن زمان سایت.

Black Panther 2 شاید اولین فیلم تاثیرگذار در دنیای سینمایی مارول باشد. اگرچه این فرنچایز بیش از ده سال است که وجود دارد. یکی از بهترین فیلم های مارول، اگر نگوییم بهترین، فیلم پلنگ سیاه نامزد اسکار است. که توسط رایان کوگلر کارگردانی شده بود و کارکنان آن عمدتاً از رنگین پوستان تشکیل شده بودند. تنها زمان تایید Black Panther: Wakanda Forever بود.

در اینجا چیزی است که در حال حاضر در مورد پلنگ سیاه آینده ۲ شناخته شده است.

پلنگ سیاه ۲ چطور؟

پلنگ سیاه 2 چطور؟

ما چیز زیادی نمی دانیم، که ناراحت کننده است، اما تمرکز از T’Challa پس از مرگ Boseman تغییر کرده است. شایعات زیادی در مورد کشف افسانه های بزرگ واکاندا وجود دارد. شبیه به اینکه Thor: Love and Thunder به بررسی آثار اساطیری درباره خدایان، نیمه خدایان و دیگر شخصیت های قدرتمند MCU می پردازد.

ما می توانیم مطمئن باشیم که Black Panther 2 حریف Namor خواهد بود. او در کمیک های مارول بیشتر به عنوان پادشاه آتلانتیس شناخته می شود (آکوامن را می دهد، اما تا آنجا که می دانیم، جیسون ماموآ او را به تصویر نمی کشد). با این حال، یک نشریه تجاری به نام پروداکشن ویکلی جزئیاتی از داستان رسمی را فاش کرد.

مشاهدات نشان می‌دهد که آتلانتیس و واکاندا هر دو تمدن‌های کشف‌نشده با فناوری پیشرفته و قدرت نظامی برتر هستند. برای محافظت از خود و ابراز ترس، رابطه خود را با دنیای بیرون قطع می کنند. سپس، مانند واکاندا در پلنگ سیاه، بدون شک اتفاقی برای تغییر وضعیت موجود و افشای آتلانتیس رخ خواهد داد.

بدون شک گویندگان سکوت کردند. Cinema Blend دسترسی به اطلاعات آنجلا باست را رد کرده است. او به سادگی گفت: «در نوامبر دنبال Black Panther 2 بگرد». دنباله‌ای وجود خواهد داشت.» و بسیار جالب است. مارتین فریمن در صحبت با Collider نیز از بحث در مورد داستان خودداری کرد، اگرچه او اظهار داشت که ساختن Black Panther بدون Chadwick Boseman به عنوان شخصیت عنوان یک «ایده احمقانه» است.

تاریخ انتشار Black Panther 2: Forever Wakanda

بازیگران فیلم Black Panther 2

به جای ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱، Black Panther 2: Wakanda Forever اکنون در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

این دنباله جایگزین The Marvels خواهد شد که به ژوئیه ۲۰۲۳ به عقب کشیده شده است و از جولای ۲۰۲۲ به مدت چهار ماه تغییر خواهد کرد. اگرچه هیچ چیز قطعی نیست، امیدواریم این آخرین تغییری باشد که فیلم متحمل خواهد شد.

فیلمبرداری در ژوئن ۲۰۲۱ آغاز شد، اما همانطور که قبلا ذکر شد، از نوامبر ۲۰۲۱ تا ژانویه ۲۰۲۲ فاصله وجود داشت. با این حال، تولید در ژانویه ۲۰۲۲ از سر گرفته شد و در مارس ۲۰۲۲ به پایان رسید، بنابراین شاید Black Panther 2 اکران شود. برای نوامبر برنامه ریزی شده است.

تیم پلنگ سیاه ۲

تایید شده است که Chadwick Boseman به ایفای نقش T’Challa در فیلم آینده ادامه خواهد داد و نه شخص دیگری. علاوه بر این، استفاده از «دیجیتال دوگانه» در Black Panther 2 غیرمنتظره است که خبر خوبی است. ویکتوریا آلونسو، معاون اجرایی مارول استودیوز گفت: «تنها یک چادویک وجود دارد و او با ما نیست.

 • لوپیتا نیونگو در نقش ناکیا
 • دانای گوریرا در نقش اوکویه
 • مارتین فریمن در نقش مامور اورت راس
 • پرنسس شوری نقش لتیشیا رایت را بازی کرد
 • وینستون دوک در نقش ام پاکو
 • آنجلا باست نقش ملکه مادر راموندا را بازی کرد.
 • فلورانس کاسومبا در نقش آیو
 • ریری ویلیامز / قلب آهنین با بازی دومینیک تورن.
 • میلا کاول نقش آنکا را بازی می کند.
 • ایزاک د بانکول در نقش بزرگ قبیله رودخانه
 • دوروتی استیل در نقش بزرگ قبیله بازرگان
 • دنی سابانی در نقش ماکاتو
 • تنوک هوئرتا در نقش نامور
 • خوسوه مایچی در نقش آتوما
 • Mabel Cadena در نقش نامورا
 • هری نف یک شخصیت تایید نشده است.
 • بکی لینچ یک شخصیت تایید نشده است.

Black Panther: Wakanda تا ابد بدون چادویک بوزمن ادامه خواهد داشت

هر یک از بازیگران فیلم Black Panther 2، اعضای خدمه. یا حتی طرفداران معمولی مارول به شما خواهند گفت که نمی توانند یک فیلم Black Panther را بدون Chadwick Boseman تصور کنند. اما حتی اگر رایان کوگلر ادعا می کند که این یکی از سخت ترین کارهای او بوده است. این هدف پلنگ سیاه است: واکاندا برای همیشه.

با این حال، طرفداران دیگر احساس می کنند که نقش T’Challa باید توسط شخص دیگری پر شود تا به شخصیت احترام بگذارد. گزینه دیگر این است که شوری باهوش لتیتیا رایت، خواهر کوچکتر T’Challa و مدافع واکاندا، وارد صحنه شود، همانطور که در کمیک ها انجام می دهد. به نظر می رسد این تغییر با توجه به فهرست بازیگران تایید شده است.

این فیلم توسط رایان کوگلر نوشته و کارگردانی شده است

محبوبیت Black Panther: Wakanda Forever تا حد زیادی تحت تأثیر برایان کوگلر بود که نویسنده و کارگردان این فیلم نیز بود. این واقعیت که او برای نوشتن و کارگردانی Black Panther 2: Wakanda Forever بازخواهد گشت، خبر خوشایندی است. با توجه به استقبال خوب از اولین فیلم کوگلر و تعداد بلیت هایی که به دیزنی و صنعت تجارت الکترونیک فروخت، این قابل انتظار بود.

دیزنی مطمئن شد که سازنده فیلم را برای ادامه فیلم حفظ می کند. این دلگرم کننده است. با بازگشت کوگلر، ارتباط خلاقانه ای بین دو فیلم ایجاد می شود زیرا کارگردان دنباله ای برای آن می سازد. دید او بخش مهمی از فیلم قبلی بود.

به‌روزرسانی تریلر Black Panther 2

به‌روزرسانی تریلر Black Panther 2
اعتبار تصویر: Thedirect.com

اصلا. شما اولین کسی هستید که تغییرات اینجا را می دانید. با توجه به اینکه مارول در Comic-Con پنلی خواهد داشت. احتمالا فیلمبرداری تمام شده است. و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که اولین تیزر را بعد از آن ببینیم. امیدواریم اینطور باشد، اما مطمئن نیستیم که در همان زمان در دسترس باشد یا خیر.

اگر Wakanda را از دست دادید، می توانید اولین فیلم Black Panther را همین الان در دیزنی + تماشا کنید. اگر می‌خواهید ابرقهرمان خود را اصلاح کنید، می‌توانید هر یک از فیلم‌های موجود MCU را تماشا کنید.

طرح پلنگ سیاه ۲

فوکوس سکانس باید تغییر کند. حالا که قطعی شده تی چالا طرفش را عوض نخواهد کرد. تنها چیزی که می توانیم از آن مطمئن باشیم این است. شما به کاوش در دنیای واکاندا و فراتر از آن ادامه خواهید داد.

اگرچه روایت واقعی Black Panther: Wakanda Forever هنوز منتشر نشده است. به نظر می رسد بازدید بعدی ما از واکاندا کمی طول بکشد. با تنوع شخصیتی و آموزش بیشتر درباره «اسطوره های» کشور.

Wakanda Forever شامل شخصیت شرور آبکی نامور است. The Weekly Productions اخیراً اطلاعات رسمی داستان را در دسترس قرار داده است.

آنها روی فیلمنامه کار می کردند و آن را به دست آوردند، اما چادویک درگذشت. اوه، خوب، من می توانم دنیای بدون پلنگ سیاه را درک کنم. چگونه دنباله ای برای Black Panther بسازید؟

بنابراین، من هنوز نمی دانم چگونه پایان خواهد یافت. و نه، انجام این کار بدون چاد قبل از مرگش احمقانه خواهد بود. این احمقانه بود غیبت او مرا بسیار متحیر کرد و هنوز هم هستم.

نتیجه

Black Panther 2 باید قبل از پایان سال اکران شود و از هرگونه تاخیر اضافی جلوگیری شود. علاوه بر این، نامور، شخصیت شرور که در نقش پادشاه آتلانتیس ظاهر شد، در کمیک های مارول ظاهر شد. به عنوان مثال، می توانیم مطمئن شویم که Black Panther 2 حریف Namor را خواهد داشت. او بیشتر به عنوان پادشاه آتلانتیس در مارول کامیکس شناخته می شود (آکوامن را می دهد. اما تا آنجا که می دانیم، جیسون ماموآ او را به تصویر نمی کشد).

نوامبر ۲۰۲۱ به جای ژانویه ۲۰۲۲ به عنوان تاریخ جدید اکران انتخاب شده است. برای اینکه لتیشیا رایت از مصدومیت خود بهبود یابد.

سوالات متداول (FAQ) در مورد Black Panther 2

آیا پلنگ سیاه قسمت ۲ وجود خواهد داشت؟

فیلم Black Panther 2 توسط رایان کوگلر نوشته و کارگردانی شده است. در ۸ جولای ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. استودیو مارول جایگزین بخشی از T’Challa نخواهد شد. به افتخار میراث و عملکرد چادویک بوزمن. در عوض، آن‌ها شخصیت‌های بزرگ فیلم اول را بررسی خواهند کرد.

آیا T’Challa بازسازی می شود؟

کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، صداپیشگی چادویک در نقش تی چالا را بر عهده داشت. پلنگ سیاه و پادشاه واکاندا جایگزین نشده اند. Black Panther: Wakanda Forever» به دنیای واکاندا و شخصیت‌های پیچیده‌ای که در فیلم قبلی معرفی شدند، می‌پردازد.

چه کسی جایگزین Black Panther II خواهد شد؟

طبق گفته Mikey Sutton از Geekosity، مارول استودیو قصد دارد نگاهی به Letitia Wright داشته باشد. چه کسی در نقش خواهر تی چالا شوری در نقش چادویک بوزمن پلنگ سیاه بازی می کند؟ به نظر می رسد همیشه بهترین گزینه فرانچایز باشد.

آیا ویبرانیوم واقعی است؟

ویبرانیوم یک ماده معدنی خیالی است که در واقع وجود ندارد. اما من فکر می کنم این نزدیک ترین چیزی است که می توانیم به آن برسیم.

دنباله پلنگ سیاه چطور؟

Black Panther: Wakanda Forever اکنون به جای ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد. از جولای ۲۰۲۲، این تغییر چهار ماهه است. Marvels جایگزین دنباله خواهد شد. اکنون در ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

آیا شوری پلنگ سیاه را دریافت خواهد کرد؟

اگرچه، به احتمال بسیار زیاد Shorey جایگزین بازیگر T’Challa Chadwick Boseman در نقش Black Panther خواهد شد. به گفته روسای مارول، هیچ کس دیگری این نقش را بر عهده نخواهد گرفت.

آیا کیل مونگر به پلنگ سیاه تبدیل خواهد شد؟

هویت فردی که نقش قهرمان معروف را در دنباله Black Panther بازی خواهد کرد، در زمان نگارش این مقاله مشخص نیست. Killmonger به آن علاقه ای ندارد، اگرچه به نظر می رسد عملاً اشتباه باشد.

چه کسی نقش مرد آهنین را بر عهده خواهد گرفت؟

تام هالند جایگزین رابرت داونی جونیور به عنوان مرکز دنیای سینمایی مارول خواهد شد. به گفته جو روسو، یکی از سازندگان Avengers: Endgame، در مصاحبه اخیر با GQ.

Shuri Black Panther 2 چند ساله است؟

در فیلم پلنگ سیاه، شوری ۱۶ ساله خواهر تی چالا است. فناوری پیشرفته ای را برای واکاندا می سازد.

آیا پلنگ سیاه ۳ وجود خواهد داشت؟

Black Panther: Wakanda Forever در ۱۱ نوامبر وارد سینماها می شود. این سومین فیلم جدیدی خواهد بود که در سال ۲۰۲۲ در دنیای سینمایی مارول اکران می شود. پس از ثور: عشق، تندر و دکتر استرنج در دنیای چندگانه جنون.

جدا از آن، می توانید این مقالات را بخوانید: انیمه Tomb Raider، Cobra Kai فصل ۵
Filmyhit, 123Mkv, Afdah, FFMovies, Bolly4U, Moviesflix, TrueID, Crystals for Protection, Mewing, How to charge crystals, Knightfall Season 3, Vampire Diaries, Season 9, Homeland Season 9, Sherlock Season 5 for Carva, Goodyear , F95zone, Aloe Vera Juice, the 100 Season 8, Salvation Season 3, Shadowhunters, Season 4, Poldark Season 6, Good Place Season 5, Madison beer not value, Gravity Falls Season 3, Hunter x Hunter Season 7, Marvelous Mrs. Maisel Season 4، Bloodborne 2، Derry Girls Season 3، پردرآمدترین مدیرعامل، و Bhushan Kumar Net Worth، Knightfall فصل ۳، می‌توانید دسته‌های سرگرمی، سلامت، فناوری و کسب و کار را دنبال کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر