5 راه برای جلوگیری از میکروب در داشتن فرزند کوچک که هرگز امتحان نکرده اید. – تغذیه مادلین:


کوچولوها در همه جا موجودات دوست داشتنی ، باهوش ، خنده دار ، فوق العاده هستند … اما آنها بسیار کوچک هستند. اگر شما یک نوزاد تازه متولد شده دارید ، آیا تا به حال از عطسه در صورت خودداری کرده اید ، یا تماشای آنها را لمس کرده و پس از لمس چیزی وحشتناک دستان خود را در دهان خود قرار داده اید … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفلوآنزا در سال جاری ، ویروس کرونا (COVID-19) با ما باقی می ماند ، من می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از شیوع با شما به اشتراک بگذارم. باکتری های موجود در مسیر آنها

1:به ناخن های آنها را تا حد ممکن کوتاه نگه دارید. بسیاری از ما وقتی به نقاشی درباره خودمان می پردازیم ، موضعی آرام داریم. می دانیم که بچه های کوچک ما چنین ندارند. انگشتان آنها دائماً در دهان هستند و بسیاری از باکتری ها در زیر ناخن ها پنهان شده اند. روی شانه های ناخن سایز نوزاد سرمایه گذاری کنید ، اجازه دهید به مدت پنج دقیقه نمایش aa را تماشا کنند تا به آنها کمک کند تا ساکت بمانند و به کار خود برسند.
:
2: بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری بینی عالی و ساده (برای کودکان) است که به پاکسازی بینی از میکروب ها قبل از اینکه عفونت واقعاً ریشه دار شده و به بقیه بدن شما سرایت کند ، کمک می کند. هنگامی که با گروهی از افراد هستید ، مخصوصاً هنگام مسافرت ، از آن استفاده کنید.
:
3: حوله حمام و حوله آشپزخانه را هر روز عوض کنید. اگر کودک شما دستان خود را مانند دستان من شستشو می دهد … بیشتر میکروب ها احتمالاً با یک حوله و نه با یک لوله تخلیه پاک می شوند.
:
4: ضدعفونی کننده های دست را در ماشین خود نگه داریدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید آمین زمانی که آنها را از محیط گروه (پیش دبستانی ، مهد کودک ، مهد کودک و غیره) می گیرید. من متوجه شده ام که دستمال مرطوب مانند دستمال مرطوب کننده دست Babyganics بدون الکل م thanثرتر از یک ضدعفونی کننده مایع دست است (که به سادگی می تواند خاک را به اندازه آب صابون و آب خوب قدیمی پهن کند). :
:
5: از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید. بسیاری از ما در کالیفرنیا دستگاه های تصفیه هوا را خریداری کردیم تا خانه های خود را از دودهای مضر در هنگام آتش سوزی تمیز کنیم. اما آنها همچنین می توانند با کاهش باکتری های موجود در هوا ، که شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا نمی شوند ، ذرات کوچک را که باعث ایجاد حساسیت می شوند ، کوچکترین باکتری های موجود در هوا را از بین ببرند. من در حال حاضر از یک مدل عالی ساخته شده توسط Coway استفاده می کنم. :

آیا نکات غیر معمول برای جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران بتوانند از آن بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *