Burritos را از قبل بخورید


این احتمالاً آخرین دستور العمل است که من در سایت با شما به اشتراک می گذارم (اما می توانید چند ماه از آرشیو استفاده کنید) و از آنجا که نمی خواستم در آینده چیزی برای شما بگذارم ، این یک غذای صبحانه یخ زده است برای مقاومت در صبح چند هفته آینده کنار بگذارید. من فکر می کنم این یک غذای بسیار مفید برای کار روی کارت و انجماد خواهد بود. بازگشت کودکان به مدرسه ؛ تعطیلات یا به احتمال زیاد در پایان “بمانید”.

این یک تورتیلا کامل مملو از املت ، فلفل / فلفل دلمه ای ، پنیر و سیب زمینی شیرین است تا یک وعده صبحانه سالم را برای لذت بردن از کل خانواده درست کنید.

دستورالعمل های پایان دستور را برای طبخ ، یخچال و سپس حرارت دادن دنبال کنید. بعد از امتحان کردن ، فکر می کنم این دستور غذا برای صبحانه رایج می شود.

بدون BRA U RITOS

عناصر:

METRIC / ایالات متحده

سیب زمینی شیرین 350 گرم / 12 اونس ، پوست کنده و به قطعات خرد شده است

100 گرم / 1 فنجان چدار کم چرب یا پنیر سفت

اسپری یا مه کم چرب

1 فلفل قرمز / فلفل دلمه ای ، سنگ ، دانه ها و برش خورده

1 فلفل سبز / فلفل دلمه ای ، سنگ ، دانه ها و برش خورده

6 عدد تخم مرغ ، زده شده

نمک و فلفل تازه آسیاب شده

2 قاشق غذاخوری جعفری تازه خرد شده

8 رول نان کامل تورتیلا (ترجیحا کم کربوهیدرات)

روش:

  1. سیب زمینی ها را حدود 8 دقیقه بپزید ، خشک کنید ، بگذارید تا کمی خشک شوند ، کمی منجمد کنید. وقتی به اندازه کافی سرد شد ، آن را در یک کاسه رنده کرده و پنیر را مخلوط کنید.
  2. در همان زمان ، تابه را با اسپری یا غبار کم چرب بپاشید ، حرارت دهید ، فلفل را اضافه کنید ، 5 تا 10 دقیقه سرخ کنید ، تا نرم شود. از قالب خارج کرده و کنار بگذارید.
  3. دوباره در ماهیتابه بپاشید ، تخم مرغ زده شده را با نمک و فلفل به مزه اضافه کنید ، روی حرارت متوسط ​​بپزید تا به آرامی مخلوط شود. کنار بگذارید.
  4. فلفل را با مخلوط سیب زمینی رنده شده با جعفری مخلوط کنید. با یک نوار عمودی کمی بین بسته ها تقسیم کنید. تخم مرغ را با هر قاشق لایه مخلوط کنید. بالا را ببندید: لبه های پایین ، سپس رول کنید تا کاملاً بسته شود. برای سرو نصف کنید.

بدون کل کل. بوریتوهای پر شده و رول شده را در فویل بپیچید و بگذارید تا کاملاً خنک شود. به مدت 3 روز در یخچال یا تا 3 ماه در یخچال قرار دهید. در صورت یخ زدن ، یک شب در یخچال (در فویل) قرار دهید. پس از ذوب شدن ، بوریتو را در فویل در فر از قبل گرم شده 200 درجه سانتی گراد / 400 درجه فارنهایت / گاز به مدت 20 دقیقه به مدت 20 دقیقه بپزید تا کاملا گرم شود.

CAN 8:

WLS PART: K-1

* مناسب برای تبرید

کالری در هر بوریتو – 285

پروتئین – 15.1 گرم

کربوهیدرات: 34.5 گرم

مقدار Frp: 9.5 گرم

تصویر از http://www.tesco.com

دیدگاهتان را بنویسید