Sm 10 10 خواص مفید آن


گروه متخصصان لبخند اس ام اس به سادگی پاسخی غیر ارادی به چیزهایی است که شما را خوشحال می کند یا می خنداند. در حالی که این تعریف تا حدودی درست است ، اما یک نکته مهم را نادیده می گیرد. لبخند زدن می تواند آگاهانه باشد: انتخاب عمدی.

مزایای Sm Spinning:

این که لبخند شما واقعی باشد یا خیر ، می تواند بر بدن و ذهن شما به طرق مختلف تأثیر بگذارد ، اگر برای سلامتی اطرافیان ، روحیه و حتی روحیه شما مفید باشد.

1 گودال یخ به شما کمک می کند عمر طولانی تری داشته باشید

قوی ترین دلیل برای یک لبخند بد این است که می تواند عمر شما را طولانی کند. یک مطالعه در سال 2010 نشان داد که یک لبخند واقعی با طول عمر ارتباط دارد

به طور کلی به نظر می رسد افراد شاد سالم تر هستند و بیشتر عمر می کنند ، اگرچه تحقیقات بیشتری برای درک علت آن لازم است.

تحقیقات نشان می دهد که شادی می تواند طول عمر را افزایش دهد و حفظ روحیه شاد و مثبت بخش مهمی از یک زندگی سالم است.

2 گودال یخ استرس را از بین می برد

استرس می تواند بر کل وجود ما تأثیر بگذارد ، واقعاً می تواند بر چهره ما تأثیر بگذارد. Sm نه تنها از خستگی ، خستگی و افسردگی جلوگیری می کند ، بلکه در واقع می تواند به کاهش استرس نیز کمک کند.

باور کنید یا نه ، لبخند زدن می تواند استرس را کاهش دهد ، حتی اگر حوصله لبخند زدن را ندارید ، یا حتی اگر با لبخندی غیر واقعی از آن تقلید کنید. هنگام استرس ، برای لبخند زدن وقت بگذارید. مطمئناً از مزایای آن لذت خواهید برد.

اسمیت سلامتی:

3 چرخش طاقت فرسا باعث افزایش روحیه می شود

دفعه بعد که احساس ناامیدی کردید ، لبخند بزنید. به احتمال زیاد ، روحیه شما به سمت بهتر تغییر می کند.

عمل فیزیکی چرخش ایلینگ در واقع مسیری را در مغز فعال می کند که بر وضعیت احساسی شما تأثیر می گذارد ، یعنی با تقلید از حالت شاداب صورت خود ، می توانید ذهن خود را “فریب” دهید تا وارد حالت شادی شود.

یک لبخند ساده می تواند نوروپپتیدهایی را آزاد کند که ارتباط عصبی را در مغز بهبود می بخشد و همچنین انتقال دهنده های عصبی مانند دوپامین و سروتونین را آزاد می کند که می تواند خلق و خوی شما را بالا ببرد. به لبخند زدن به عنوان یک داروی ضدافسردگی طبیعی فکر کنید.

4 iling مسری است

در حالی که لبخند حس زیبایی را منتقل می کند ، نشانه ای از حقیقت را نیز منتقل می کند. ایلینگ نه تنها می تواند روحیه فرد را بالا ببرد ، بلکه روحیه دیگران را نیز به بهترین نحو تغییر می دهد.

مغز به طور خودکار متوجه حالت های دیگران می شود و حتی می تواند از آنها تقلید کند.

این بدان معناست که شما خودتان می توانید لبخند دیگران و لبخند را ناخودآگاه تشخیص دهید. بله ، ثابت شده است که لبخندها مسری هستند

جلوه های چرخشی ایلینگ

گودال 5 Sm سیستم ایمنی را تقویت می کند

گودال ایلینگ همچنین می تواند سلامت کلی بدن را با کمک به عملکرد موثرتر سیستم ایمنی بدن بهبود بخشد. اعتقاد بر این است که سیگار کشیدن با استراحت بیشتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

6 پوسیدگی یلینگ می تواند فشار خون را کاهش دهد

Sm pit می تواند تأثیر مفیدی بر فشار خون داشته باشد. به نظر می رسد خنده فشار خون را به ویژه کاهش می دهد

در حالی که لبخند نشان می دهد ضربان قلب را در هنگام استرس کاهش می دهد ، تحقیقات بیشتری برای تعیین دقیق نحوه کاهش فشار خون مورد نیاز است.

اگر در خانه مانیتور فشار خون دارید ، می توانید این ایده را خودتان امتحان کنید. چند دقیقه بنشینید و فشار خون خود را اندازه گیری کنید. سپس یک دقیقه لبخند بزنید ، فشار خون خود را یکبار دیگر در حالی که هنوز لبخند می زنید اندازه بگیرید. آیا متوجه تفاوت می شوید؟

Sm պտ کاهش درد را کاهش می دهد

7 گودال یلینگ درد را کاهش می دهد

مطالعات نشان داده است که لبخند اندورفین ، سایر مسکن های طبیعی و سروتونین را آزاد می کند. این مسکن ها نه تنها خلق و خوی فرد را بالا می برند ، بلکه بدن شما را نیز تسکین داده و درد جسمی را کاهش می دهند. Sm pit یک درمان طبیعی است.

گودال 8 یلینگ شما را جذاب می کند

ما به طور طبیعی جذب افراد خندان می شویم. از سوی دیگر ، حالات جدی تر یا منفی صورت ، مانند اخم صورت و چین و چروک ، برعکس عمل می کند.

اما مردم به طور طبیعی جذب لبخند زیبای شما می شوند ، چهره شما با یک لبخند جذاب تر به نظر می رسد و حتی ممکن است مردم فکر کنند که ویژگی های مثبت بیشتری دارید.

حیوان خانگی نه تنها می تواند شما را جذاب تر نشان دهد ، بلکه جوانتر به نظر می رسد. ماهیچه هایی که با آنها لبخند می زنیم صورت را تغییر می دهند تا فرد جوانتر به نظر برسد. بنابراین ، به جای انتخاب لیفت صورت ، سعی کنید در طول روز لبخند بزنید. جوان تر به نظر خواهید رسید ، احساس بهتری خواهید داشت.

9 نوبت iling نشان دهنده موفقیت است

تحقیقات نشان داده افرادی که مرتب لبخند می زنند موفق تر به نظر می رسند. سعی کنید در جلسات و در جلسات کاری لبخند بزنید. ممکن است متوجه شوید که واکنش افراد مختلف به شما متفاوت است.

مزایای Sm Spinning:

10 گودال یلینگ به شما کمک می کند مثبت اندیش باشید

این تست را امتحان کنید و لبخند بزنید. حالا سعی کنید بدون از بین بردن لبخند به چیز منفی فکر کنید. سخت است ، اینطور نیست؟

Sm می تواند بر احساسات مثبت فرد تأثیر بگذارد ، حتی اگر غیر طبیعی یا اجباری به نظر برسد. لبخند شما واقعی است یا خیر ، باز هم به دیگران پیام می دهد که شما یک فرد مثبت هستید.

اولین مرکز پرستاری سلامت با داشتن سالها تجربه در زمینه ارائه مجوزهای رسمی ، مراقبت از منزل و خدمات پرستاری تحت مجوز رسمی وزارت بهداشت ، با کادر مجرب و متخصص خود آماده خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان عزیز می باشد.

پرسنل مجرب این مرکز ، از جمله پرستاران سالمند ، پرستاران بیمار ، متخصصان اطفال ، با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای مراقبت ، خدمات پرستاری ، همواره خدمات ارائه کرده و آسایش و امنیت شما عزیزان را در اولویت اول خود قرار داده است. به

برای کسب اطلاعات بیشتر ، کافی است با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

پیش بینی W این مقاله فقط برای اهداف آموزشی است و قبل از استفاده باید با پزشک یا متخصص مشورت کنید.

لطفاً به این مقاله امتیاز دهید دادن:

دیدگاهتان را بنویسید