Stop Breeding Holocaust – Single 100


فداکاری سنگ بنای تفکر چپ است. از دهه ۱۹۶۰، مارکسیست‌های فرهنگی در میان ما سخت تلاش کرده‌اند تا آمریکا را به گروه‌های جداگانه اقلیت‌های «مظلوم» تقسیم کنند، و به دنبال تغییراتی در قوانینی هستند که کمتر برای جبران نارضایتی‌های گذشته (واقعی یا غیر واقعی) باشد تا تحمیل ایدئولوژی آن بر مردم. . مردم به طور گسترده ای از طریق حذف شدند. می بینید که فقط آنها می توانند نماینده واقعی پرولتاریای آسیب دیده باشند، پس خفه شوید و با آن روبرو شوید.

همانطور که در ستون قبلی توضیح دادم، بخشی از بستن دهان و مجبور کردن شما به رویارویی با آن، ادغام هرگونه مخالفت منطقی با جنون آنها با بزرگترین شروران تاریخ است: آدولف هیتلر و نازی ها. هر بحثی با چپ در مورد هر موضوعی که آنها به آن علاقه دارند، در نهایت، در مقطعی، منجر به یکسان شدن موضع محافظه کارانه با رایش سوم می شود. این با سرعتی بیمارگونه اتفاق می‌افتد، و عمق شرارت نازی‌ها آن را ارزان‌تر کرده است، و همچنین استفاده بیش از حد از معنی و تأثیر کلمات نژادپرستی، جنسیت‌گرایی و (به طور جدی) در اینجا.

این من را به جنبه دیگری از آسیب رساندن به چپ می رساند: نیاز به ظاهر روان رنجور به قربانی بودن. اگر چپ‌ها را وارد بحث کنید، آنها ناگزیر غلت می‌زنند و شما را متهم می‌کنند که آنها را سرکوب کرده‌اید که از بحث «فاشیست‌ها و نازی‌ها» دست کشیده‌اید. به نظر می رسد بحث منطقی یک ایده که از زمان یونانیان نماد تمدن است، با برخی کیمیاگری های تاریخی محو شده است. بیهوده و کودکانه است.

این ما را به اصل این ستون می رساند، خواننده عزیز. چپ ها نه تنها شما را با بزرگترین شروران تاریخ مقایسه می کنند، بلکه دوست دارند در هر گونه مخالفت جزئی یا منطقی با دستور کار آنها مخالفت کنند، زیرا آنها خودشان بزرگترین قربانیان تاریخ را برابر می دانند: افرادی که در جریان هولوکاست کشته شدند. برای گوش دادن به چپ مدرن، هولوکاست بعدی در صورت به قدرت رسیدن حزب جمهوری خواه قریب الوقوع است. هنوز هم کوچک، احساساتی است و صدمات تاریخی عظیمی را به میلیون‌ها نفری که آواره شدند، مجبور به زندگی در گتوها و در نهایت توسط نازی‌ها کشته شدند، وارد می‌کند.

من اخیراً در تور مجازی آشویتس که توسط مرکز آموزش هولوکاست برگزار شد شرکت کردم. البته، ما در مورد جنگ جهانی دوم و هولوکاست در دبیرستان باخبر شدیم، اما این یک گشت و گذار وحشیانه در اردوگاه، تاریخ و وقایع آن بود که توسط یک مورخ که در موزه آشویتس کار می کند، بازگو می کرد. . این من را بسیار تحت تأثیر قرار داد، و اگر نمی توانید به لهستان بروید، قویاً از شما می خواهم که خودتان این کار را انجام دهید. خجالت می کشم بگویم که در برخی قسمت های تور گریه کردم و به درک عمیق تری از اتفاقات جنگ رسیدم. دیگر هرگز دوستان من دیگر هرگز.

اما چند روز بعد، وقتی آنچه را که دیده و شنیده بودم پردازش کردم و مقایسه احمقانه و بی اهمیت دیگری بین محافظه کاری و نازیسم را دیدم، عصبانی شدم. من عمق شر ناخودآگاه و ناخودآگاه را تشخیص دادم که چپ تمایل دارد بارها و بارها از این استدلال استفاده کند. احساس می کنم روح شش میلیون آواره و کشته شده در مقایسه کودکانه مرگشان با کودکان خشمگینی که به سادگی به آنچه می خواستند نرسیدند، فریاد می زدند.

  • آیا واقعاً فکر می کنیم که هر کسی که تصمیم بگیرد در این ساعت از روز از ضمایر غیر معمول استفاده نکند، در نهایت با یک یهودی لهستانی در انتظار انتخاب شدن در Judenrampe می شود؟ چگونه این می تواند یک استدلال جدی باشد؟
  • آیا با رویکردی سرراست، آیا باید این واقعیت را در نظر بگیریم که مخالفت با کشتار ۶۲ میلیون کودک بی گناه به نحوی ما را در کنار هیتلر و راه حل نهایی او برای «مسئله یهودی» قرار می دهد؟ شاید بخواهید نگاهی بیندازید به اتفاقاتی که برای کودکان یهودی در آشویتس، سمت چپ افتاد.
  • شما انتظار دارید که دنیا شخص دیگری را با یک توییت یا نظر در فیس بوک اشتباه بگیرد که با دور انداختن همه حقوق و اموالی که برای خود ایجاد کرده اید، و در یک دانلود، قطار را نابود کنید. شما انجام می دهید، چالش برانگیز است. ?
  • آیا واقعاً فکر می‌کنید در این فلسفه چیزهای جالبی وجود دارد که دیدن یا شنیدن یک بحث متناقض با شما باعث می‌شود با کسی که گاز گرفته بود، استخوان‌هایش را با چکش بشکنید و خاکسترش را در گودال بریزید؟ قرار دادن. ? و نمی دانید چرا جدی گرفته نمی شود؟
  • در امتیاز شما، شما آزادانه در رسانه های اجتماعی پست می کنید (در تمام این مدت درخواست سانسور در سمت راست) . ما به نوعی فکر می کنیم که شما از شرم ظالمانه Kristallnacht رنج می برید.

سلفی در آسکویتز

چقدر کوچک و کم عمق شدیم.

باز هم، همه اینها تلاشی برای کج کردن بحث (در واقع قطع پیش از موعد آن) به نفع چپ است. دریافت کردم. هیچ کس نمی خواهد با نازی ها کاری داشته باشد. اما هیستری با چپ هرگز پایین تر از حد معمول نیست و پس از چندین ساعت برخورد با وحشیانه واقعی در این تور، هیچ مقایسه ای انجام نشد. علاوه بر این با دیدن تصاویر و چهره افراد وحشت زده که از خانواده جدا شده و راهی اعدام شده اند. هیستری باید به سادگی پایان یابد.

پس بس کن یا آماده باشید که مفروضات خود را با توجه به ظلم واقعی که می خواهید به کار ببرید و نگرش پوچی که اتخاذ کرده اید، به سخره بگیرید.

میلیون ها نفری که در هولوکاست جان خود را از دست دادند سزاوار احترام بیشتری هستند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر