Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن چی شده! شما آنقدر گیج نشده اید که در یک سال گذشته احساس می کردید. عمیق تر می شود. مال شما است سیستم عصبی. من از یک پرستار ساحلی که متخصص تروما و تنفس است خواستم تا قوی ترین و ساده ترین وبلاگ پشتیبانی خود را از ما (همه ما) که سیستم عصبی داریم و در حال حاضر به حمایت نیاز دارند ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه به اعماق بدن ، ذهن و روح خود نگاه می کنند ، وقتی به غذا نگاه می کنید و متوجه می شوید که ایجاد تغییرات به آسانی که فکر می کردید نیست. به راحتی می توان (به ویژه امسال) آن لحظات یا دقیقه هایی را که شبیه ما هستند احساس کرد. هستند. نه: خوب

و آیا برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، آیا این امر ما را مجبور کرده است که با چیزهایی که احتمالاً سالها ، دهه ها مورد ظلم و ستم قرار گرفته ایم برخورد کنیم؟ برای بسیاری از ما ، سطح بسیار تاریک بود. بنابراین ما آن را با الکل ، شاهدانه ، شیرینی ، پخت یا هر نوع آرامبخش دیگری که کار عاطفی درونی ما را به مخفی کاری می کشاند ، خفه کردیم.

اما حدس بزنید چی؟

این تو نیستی. این سیستم عصبی شماست بدن ما واکنش نشان می دهد ، از ما در برابر صدمات گذشته محافظت می کند و بنابراین ما را در حالت مداوم افزایش هورمون های استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم ، اما نیازی نداریم. وقتی از سیستم عصبی خود حمایت لازم را می کنیم. برخورد با “چیزهای” ما چندان وحشتناک نیست و می تواند سفر زیبایی را به سمت کار عزت نفس باز کند که می تواند انتخابهای غذایی ما را به شدت تغییر دهد و از آن حمایت کند.

بنابراین ، بدون بحث بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه اینها دارد می گوید.

*** مهمان: آریانا فوتیناکیس ***

اختلال سیستم عصبی – چه؟

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یکی از موضوعات پرطرفدار است که ME RE است ، زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، میل شما به زندگی ، توانایی شما در مقابله با استرس … شما آن را می نامید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

در طول این سالها ، من با صدها مشتری کار کرده ام که طیف وسیعی از علائم را تجربه کرده اند ، از مشکلات گوارشی گرفته تا جنون مداوم تا ناتوانی در بیدار شدن در طول روز. بسیاری از اوقات این علائم در اثر اختلال در سیستم عصبی ایجاد می شود.

مشکل این است که وجود دارد زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلالات سیستم عصبی نمی تواند آن را به حالت هماهنگی برساند (نکته: “نفس عمیق بکشید” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم.

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی بی نظم

  • چگونه اختلالات سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا دوباره به هماهنگی برسد؟

اگر احساس می کنید تنفس آگاهانه (که در اینجا می توانید بیشتر بدانید) بخشی از راه های تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین 10 دقیقه ای رایگان در اینجا انجام دهید یا با من تماس بگیرید تا ببینید آیا می تواند به شما کمک کند؟ وارد سیستم عصبی شما شود

دیدگاهتان را بنویسید