از رژیم لاغری باربی جنرال موتورز به مدت 7 روز استفاده کنید


با شنیدن نام جنرال موتورز می توانید به یک کارخانه خودرو یا حتی یک دستگاه مکانیکی فکر کنید. اما باید بگوییم که این نام یکی از محبوب ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است ، شما تنها در 7 روز 7 کیلوگرم وزن کم می کنید. اگر به خود می گویید کاهش وزن در مدت زمان کوتاه می تواند به شما صدمه بزند ، در اشتباه هستید ؛ کاملا حق با شماست. در حقیقت ، اکثر افرادی که از این رژیم پیروی می کنند یا باید در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن یا رژیم طولانی مدت خسته شده اند. مقاله این رژیم غذایی برای شما است تا همه آنچه را که باید در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز بدانید ، بیاموزید. پس به ما بپیوندید.

رژیم لاغری جنرال موتورز و تأثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و رژیم های کاهش وزن شناخته شده است که تقریباً 7 کیلوگرم از وزن خود را در یک هفته کاهش می دهد. هدف از این رژیم کاهش تعداد کالری دریافتی بدن با اختصاص چندین غذا به مدت 7 روز و در نتیجه کاهش وزن است.
رژیم جنرال موتورز علاوه بر کاهش وزن ، سموم موجود در رژیم را کاهش می دهد ، هضم غذا را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم لاغری جنرال موتورز فقط باعث کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. حتی منشا این رژیم ناشناخته است ، و تحقیقات پزشکی آن را تأیید نمی کند. تصور کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنه بمانید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، این رژیم غذایی توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم به گونه ای است که شما مجاز به خوردن گروه خاصی از غذاها در هر روز هستید. آنها همچنین غذاهایی کم کالری و هضم آسان هستند. باید هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید 3 روز اول هیچ ورزش شدید انجام ندهید.

حالت GM

دستور العمل اصلی رژیم GM

با جستجوی عبارت “رژیم غذایی GM” در اینترنت ، با صفحات زیادی روبرو می شوید که در هر یک از آنها دستورالعمل خاصی برای این رژیم ارائه شده است. اما حقیقت این است که GM یک رژیم کلی دارد که بر اساس آن می توانید گروه غذایی روز را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به مطالعه حالت اصلی جنرال موتورز ادامه می دهیم. نکته اصلی در رژیم غذایی GM اصلی این است که مقدار مشخصی از غذا را نشان نمی دهد ، مگر در موارد کمی.

روز 1: فقط میوه بخورید

تصور اینکه روزی مجبور شوید تمام میوه را بخورید برای شما سخت خواهد بود. اما لازم است 7 کیلوگرم وزن کم کنید. یکی از محبوب ترین میوه ها در این رژیم ، هندوانه است. البته فراموش نکنید که استفاده از موز هم بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

شما می توانید سبزیجات خام یا خورشتی را در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه و سبزیجات بخورید

در این روز فقط مجاز به خوردن میوه و سبزیجات هستید. به یاد داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. میزان مصرف شیر در این روز 3 فنجان شیر کم چرب است.

روز 5: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی مجاز است. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. برای گیاه خواران ، برنج قهوه ای یا پنیر محلی توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی را با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. همچنین ، مانند روز گذشته ، به دلیل خروج سموم از بدن ، میزان مصرف آب خود را افزایش دهید. برای گیاه خواران ، جایگزینی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز 7: برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها سبزیجات بخورید

در روز آخر می توانید فقط از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

حالت GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های معروف مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریع مزایا و معایب خود را دارند که در این قسمت به آنها می پردازیم. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. علاوه بر این ، مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده نشان داد کسانی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای می خورند ، می توانند وزن خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شده است.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ تحقیقات پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد ، بنابراین کاهش وزن موقتی است ، که به خودی خود یک اشکال است. مهمترین چیز این است ؛ هیچ خبری از تغذیه مفید تغذیه در جنرال موتورز وجود ندارد ، رژیم غذایی ، باعث می شود که فرد 7 روز از گرسنگی رنج ببرد ، زیرا از مشکلات خسته کننده رنج می برد.

نمونه ای از رژیم کاهش وزن سریع جنرال موتورز

از آنجا که هیچ اشاره ای به میزان غذا در رژیم غذایی اصلی نشده است ، اما برخی منابع این طرفدار این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را ارائه کرده اند. موارد زیر یکی از نمونه های معروف این حالت است.

خوراک مختصر:

عصرانه خوراک مختصر: ناهار: خوراک مختصر: صبحانه

روز

یک کاسه طالبی

پرتغال: یک کاسه هندوانه سیب آشکار شدن یک لیوان توت مخلوط اولین:

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه خورشتی و یک فنجان آروگولا یک کاسه گوجه فرنگی گیلاسی کلم بروکلی پخته یا دم کرده یک کاسه هویج یک فنجان سیب زمینی آب پز

دومین

یک لیوان توت مخلوط

یک فنجان کلم با توت فرنگی و آووکادو پرتغال: یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه گوجه گیلاسی سیب

سوم

ندارد

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

ندارد

دو گوجه فرنگی – 284 گرم تیلاپیا ندارد 284 گرم استیک گوجه فرنگی ندارد سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

ندارد

284 گرم ماهی آزاد با کلم و جوانه بروکسل پخته شده است ندارد 284 گرم سینه مرغ کبابی با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی ندارد دومین آووکادو

آستانه:

ندارد یک فنجان برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات ندارد یک لیوان برنج قهوه ای با کلم بروکلی و آب 237 میلی لیتر ندارد یک فنجان برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید