این هفته در TheHealthHub … Den Den Shelden ، Accountability Environmental for the State، Building and Design Den


دنیس شلدن دانشیار ، مدیر مرکز روابط خارجی ، علم و اکولوژی (CASE) و رئیس م Instituteسسه انرژی ، محیط زیست و سیستم های هوشمند EBESS در پلی تکنیک Rensselaer است. او در زمینه استفاده از فناوری دیجیتال در طراحی ، ساخت و اجرای ساختمان تخصص دارد و دارای تجربه ای است که شامل تحقیقات ، توسعه فناوری و تمرینات حرفه ای از جمله طیف گسترده ای از معماری ، مهندسی ساختمان و علوم کامپیوتر می شود. قبل از پیوستن به CASE ، او به عنوان مدیر تحقیق و توسعه و معمار Gehry Partners Computing Director و هم بنیانگذار Gehry Technologies و CTO ، توسعه فعالیت های دیجیتالی معمار فرانک گری را رهبری کرد. او در MIT ، Georgia Tech تدریس کرده است و معمار مجاز در کالیفرنیا است.

نکات آموزشی.
  • معماری چگونه بر پایداری تأثیر می گذارد؟
  • چرا محصولات طبیعی همیشه در ساخت بهترین نیستند؟
  • چگونه ما به عنوان مشتری می توانیم در این زمینه تأثیرگذار باشیم؟

رسانه های اجتماعی

به صورت زنده گوش دهید یا به پادکست ها در iTunes و SoundCloud گوش دهید.

هر سه شنبه از ساعت 11 صبح تا 12 شب ، میزبان The Health Hub هستم که یک برنامه گفتگوی تعاملی و آینده نگر است. رادیو ماریا کانادابه از آنجا که ما مسائل بهداشتی مورد علاقه شما را از دیدگاه جدید و ابتکاری بررسی می کنیم ، تماس نگیرید ، توییت یا ایمیل نزنید.به

TheHealthHub در حال حاضر در iTunes است.

اشتراک در: : هیچ قسمت را از دست ندهید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما در اینستاگرامhehealthhubrmc هستیم ، توییتر: : فیس بوک


چگونه مستقیم گوش دهیم؟

از وب سایت ما دیدن کنید و بیاموزید که چگونه هر هفته به برنامه خود بصورت زنده گوش دهید. http://www.radiomaria.ca/how-to-listen:

به ما اطلاع دهید!


اگر موضوعی در مورد سلامتی دارید که می خواهید در مورد آن صحبت کنید یا یک متخصص بهداشت هستید که می خواهید مهمان برنامه ما باشید ، به ما اطلاع دهید. اینجا ایمیل ماست. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. [email protected]:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *