خلاصه اخبار WWW – زوجی که رابطه خود را از مقامات پنهان کردند، جزئیات ستاره بزرگی که از اخراج پستانک خودداری کرد، رومن رینز برای شش بار رویارویی با قهرمان؟


ما پرسیدیم جاسازی توییت او می خواهد در رویداد اصلی ورزشگاه کاردیف با آنها دیدار کند

WWE WWE در روز شنبه ۳ سپتامبر ۲۰۲۲ برای اولین بار پس از ۳۰ سال در استادیوم پرنسیپیتی در کاردیف ولز میزبان ورزشگاهی در بریتانیا خواهد بود.

درو مک اینتایر بدون شک در بلیت مسابقه حضور خواهد داشت و قهرمان سابق جهان به BT Sport گفته است که دوست دارد در این رویداد بزرگ به مصاف رومن رینز برود.

اگرچه جنگجوی اسکاتلندی اخیراً از عنوان فیلم حذف شد، او کار رومن رینز را تأیید کرد و امیدوار بود با رهبر قبیله درگیر شود:

مک اینتایر “رومن” را فاش کرد. “او یک قهرمان است. من برای مدت طولانی از این عنوان دور بودم. رومن بسیار کنترل کننده است و بهترین کار دوران حرفه ای خود را انجام می دهد. ما در یک کورس برخورد هستیم. پنج ماه دیگر. اگر به نحوی موفق شویم از هم جدا بمانیم. به مدت پنج ماه، مسابقه بزرگی خواهد بود. نمی توانم تصور کنم جو آن مسابقه به خصوص در خاک بریتانیا است.(H/t WrestlingInc)

گانتر و تایسون فیوری نیز به عنوان رقبای احتمالی درو مک اینتایر پیشنهاد شده اند. با این حال، شش بار قهرمان دبلیو دبلیو ای قصد دارد با بزرگترین سوپراستار این کمپانی روبرو شود.


#۲. WWE به برایان کیج از AEW گفت که او “در بهترین حالت متواضع است.”

خلاصه داستان WWE News - زوجی که رابطه خود را از مقامات مخفی کردند، جزئیات سوپراستار برتر که از اخراج از رنکینگ، رومن رینز برای رویارویی با قهرمان شش دوره امتناع کرد؟

برایان کیج به عنوان یکی از با استعدادترین ورزشکاران کشتی حرفه ای شناخته می شود.

کیج قبل از تبدیل شدن به یک نام آشنا در صحنه مستقل، در سال ۲۰۰۸ با WWE قرارداد بست و با عنوان “کریس لوگان” در کشتی قهرمانی فلوریدا (FCW) کشتی گرفت.

با وجود موفقیت اولیه، برایان یک سال بعد آزاد شد. در آخرین اپیزود Insight با کریس ون ویلت، دستگاه به جزئیات در مورد رد کردن پرداخت.

ستاره AEW گفت که مقامات WWE ابتدا او را در NXT می خواستند اما بعداً نظر خود را تغییر دادند. به کیج گفته شد که او «متوسط» است و نمی‌خواهد تمام وقت ترفیع بگیرد:

The Machine به یاد می‌آورد: «آنها تماس گرفتند تا بگویند که می‌خواهند Tough Enough را انجام دهند و من را برای آن پس بگیرند، اما بعد از آن من را از لیست خارج کردند. آنها من را در NXT دعوت کردند و خواستند، اما دوباره نظرشان تغییر کرد. پرسیدم چه اتفاقی افتاده و گفتند شما در بهترین حالت متوسط ​​هستید و دیگر برای ما مهم نیست.

برایان کیج اجازه نداد این شکست بر او چیره شود زیرا او حرفه ای موفق خارج از WWE داشت و هنوز هم در AEW یک نام آشناست.


شماره ۱. اریک بیشوف بکی لینچ را با پل هیمن مقایسه می کندرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر